СТАНЬ ЧАСТЬЮ СЧАСТЬЯ
ПОДПИШИСЬ НА ЛИЧНЫЕ ПИСЬМА
ОТ ОЛЬГИ ГОРБАЧЕВОЙ

Новости


  ru

  7 Життів Жінки — Тернопіль

  21.03.2016

  В паралельному світі музеїв, куди ми потрапили в цьому турі, — своє особливе «життя в мистецтві»! І директор Тернопільского Художнього музею Дуда Ігор Микитович.

  Дуда Ігор Микитович мистецвознавець за фахом, стверджує, що ми не тільки замало знаємо про цей світ, але й навіть слово «митець» вживаємо невірно, бо правильно говорити все ж таки миСтець!

  Не можу з ним не погодитись, бо очевидно, що мистець від мистецтва, а ми всі митці — від чогось іншого  😂.  У Ігоря Микитовича найдружніший колектив, який ми тільки бачили. А ще Ігор Микитович сам встановлює невідомих авторів та особистості людей на картинах, і нескінченно пише листи до міста, тому що Художній музей знаходиться зараз в приміщеннях продуктового складу і має можливість показати лише 5% експозиції!!! 95% шедеврів лежать в сховищах і не можуть бути представлені через мізерну площу музею, і це в той час, коли в місті залишилось стільки надзвичайних австрійських будівель 😢 Добре, що в місті так само багато надзвичайних жінок, які зробили цю нашу неділю шедевральною 😃 💋 🙏 ‪ #‎7ЖизнейЖенщины‬ ‪#‎лекция‬ ‪#‎фотовыставка‬

  ДЛЯ ПРОДОЛЖЕНИЯ ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ